На Львівщині втопилася чотирирічна дівчинка

logo


09:25 24 квітня 2018 р.

Вікторія Плотнікова послизнулася на бетонній плиті й впала в ріку.

На порталі оперативних новин «Varta1» розповіли в понеділок: «Сьогодні, 24  квітня від працівників поліції та рятувальників надійшло повідомлення про виявлення водолазами тіла чотирирічної дитини у водоймі. Знайдена дитина – розшукувана Вікторія Плотнікова, яка вчора, зі слів її батька, безвісти зникла в селищі Добротвір у Камянка-Бузькому районі».

«Зі слів батька, дитина проводила час з батьками на озері й пішла додому, але не дійшла, дім знаходиться за 100 метрів. Проте зранку батько розповів правоохоронцям абсолютно інші обставини. Під час ігор неподалік річки його дочка послизнулась на бетонній плиті та впала у річку, внаслідок чого виром її затягнуло під воду вниз по течії, а батько через страх до води та невміння плавати не зумів вчасно витягнути її із води. Тому до пошукуків дівчинки долучились водолази в річці», – поінформували також на порталі оперативних новин «Varta1».

Натомість у Головному управлінні поліції у Львівській області поінформували в понеділок: «23 квітня в Кам’янко-Бузьке відділення поліції надійшло повідомлення про зникнення трирічної дівчинки, мешканки одного зі сіл району, котра разом зі своїм 33-річним вітчимом ходила на річку Західний Буг. Правоохоронці взялись до пошуків дитини».

«Опитавши вітчима, поліцейські дізналися, що близько 17.00 дівчинка, граючись, послизнулась на плиті та впала у річку. Течією її затягнуло під воду і врятувати дитину чоловік не зміг», – повідомили також у поліції.

«До пошуків дівчинки були залучені працівники підрозділів поліції Львівщини, рятувальники, бійці Національної гвардії України та місцеві мешканці. Пошуки тривали цілу ніч і зранку 24 квітня тіло дитини виявили внизу по течії у річці. Наразі правоохоронці з’ясовують обставини події, призначено ряд експертиз, проводиться досудове розслідування», – поінформували також у поліції.