На Львівщині вже купують потенційних депутатів, – заступник голови партії (відео)

logo


https://youtu.be/93eStPXzL08

16:36 13 серпня 2020 р.

Великі гроші, які вкладають у місцеві вибори як учасники перегонів, так і їхні спонсори, свідчать не стільки про їхні державницькі, скільки про комерційні інтереси.

Таку думку на засіданні «Основні проблеми становлення Львівської ОТГ. Як їх вирішити?» у Львівському пресклубі висловив громадський діяч, заступник голови Української республіканської партії Роман Семчишин, пише DailyLviv.

– Мене непокоїть засилля великих коштів, які вкладають у політичну рекламу. Уже потенційних депутатів купують. Приходять і кажуть: “Балотуйся, ми тобі даємо кошти на твою потенційну депутатську діяльність”, – наголошує Роман Семчишин.

Він вважає, що вплив невеликих політичних сил на процеси, які відбуваються в Україні, мінімізовано через монополізацію влади однією партією.

– Колись Філарет Колеса сумно пожартував, що маємо владу Рад і немає на то ради. Перефразовуючи його думку, зараз маємо монобільшість у парламенті і вплив інших політичних сил на їхні дії невеликий. Вплинути на законодавство ми не можемо, – сказав Роман Семчишин.

Такі політичні реалії впливають і на виборчі процеси, переконаний заступник голови УРП.

– Зазвичай перемагав якийсь монополіст, і тоді ОТГ часто перетворювались на «феодальні». Зараз спостерігаємо новий перерозподіл політичних сил. Хтось втратить свої     позиції, хтось виграє. Загалом важко сказати, яка тенденція переможе. Але я переконаний, що через місяць усіх виборців буде нудити від політики. Я сподіваюся, що люди, які витрачають шалені кошти на вибори, не отримають очікуваного результату, – сказав Роман Семчишин.

Він закликає мешканців Львівщини розгледіти серед тих, хто балотуватиметься у місцеві органи влади, справжніх патріотів.

– Львів’янам і жителям ОТГ зараз треба зосередитись на іншому – виборах кандидатів, які готові відстоювати державницькі     інтереси, – підкреслив Роман Семчишин.

Нагадаємо, 25 жовтня, відбудуться вибори у місцеві органи влади.

Відео: Львівський пресклуб