На Львівщині вже затримали близько 95 підозрілих осіб

logo


На Львівщині вже затримали близько 95 підозрілих осіб

На гарячу лінію правоохоронців від громадян за добу надійшло понад 10 тис. повідомлень про підозрілих осіб. Станом на зараз близько 95 осіб вже затримали.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець, пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Інформацію, фото та відео правоохоронцям своєчасно надають активні громадяни. Кожне звернення правоохоронці розглядають, перевіряють. З’ясовують, звідки та з якими цілями прибули підозрілі особи.

На Львівщині вже затримали близько 95 підозрілих осіб

«Ми також отримали близько 400 повідомлень про нічні польоти дронів. Перевіряємо транспортні засоби, виявляємо громадян, які їх перевозять, або переносять, дізнаємося з якою метою вони це роблять. Спільно з працівниками СБУ ми проводимо рейди», – повідомив Дмитро Міхалець.

Він наголосив, що вибухотехніки на Львівщині працюють цілодобово. Часто різноманітні залишені речі привертають увагу правоохоронців, адже вони можуть бути небезпечними. Спеціалісти вилучають такі предмети, локалізують загрози.

Працівники Національної поліції звертаються до громад з проханням діяти злагоджено. Залучати добровольців до патрулювання біля об’єктів критичної інфраструктури, парків. Така допомога буде ефективною і потрібною.

Громадянам, охочим допомагати правоохоронцям, слід звертатися до представників органів місцевого самоврядування та подавати свої кандидатури на участь в патрулюванні територій.

Поділитися цим: