На Львівщині ще дві лікарні почнуть приймати хворих на коронавірус

logo


image

У середу, 28 жовтня, ще дві лікарні почнуть приймати пацієнтів із Covid-19. Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, йдеться про 5 міську клінічну лікарню у Львові та Перемишлянську ЦРЛ.

За його словами, у 5 міській клінічній лікарні завершили роботи із облаштування кисневою мережею та є додаткових 80 ліжок, 60 з яких обладнанні кисневими точками. Також на базі Перемишлянської центральної районної лікарні є 80 місць для людей, що мають підозру на коронавірус чи підтверджений діагноз. Обидві лікарні, за словами Чемериса, почнуть приймати хворих з 28 жовтня.

Станом 27 жовтня на стаціонарному лікуванні на Львівщині перебуває 1,6 тис. пацієнтів з коронавірусною хворобою. З них 138 в реанімаційних відділеннях, 39 – на апаратах ШВЛ.

«Найбільш завантаженими є Лікарня швидкої медичної допомоги – 238 пацієнтів, 173 пацієнти – у Львівській обласній інфекційній лікарні, 194 – у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих у Винниках, 167 – у Центрі легеневого здоров’я», – розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Нагадаємо, що за попередню добу на Львівщині коронавірус підтвердили у 478 людей.