На Львівщині з’явиться обласний вишкільний пластовий центр

logo


image

Львівська обласна рада створить Обласний вишкільний пластовий центр. Депутати затвердили відповідну програму підтримки та розвитку Пласту в області. На реалізацію передбачили 1,35 млн грн. Про це йшлося на сесії 23 лютого, повідомляє Львівський портал.

У межах цільової програми проводитимуть пластові табори та навчання для представників національного скаутського руху. Крім того, створять комунальну установу «Обласний вишкільний пластовий центр» та пластові осередки у семи районах Львівщини.

За словами депутата Ростислава Добоша, центр працюватиме над розвитком Пласту. Відтак, на меті створення та функціонування осередків в кожній громаді Львівщини. Можливість долучитися до скаутського руху має бути у кожної дитини в області.

Зазначимо, «Пласт» – національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Перша пластова присяга відбулася 12 квітня 1912 року. У Львові є приблизно 2700 пластунів.

Реклама партнерів

Лише наприкінці 2019 року Верховна Рада визнала «Пласт» на державному рівні.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.