На Львівщині з наступного тижня почнуть діяти нові правила карантину

logo


17 листопада, 16:30

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Коронавірус в Україні (Фото: НВ)

Коронавірус в Україні (Фото: НВ)

У Львівській області з 22 листопада відновлять роботу садки, школи та ВНЗ. Водночас, користуватися громадським транспортом зможуть жителі з COVID-сертифікатами або негативним результатом ПЛР тесту.

Про це повідомляє пресслужба Луганської ОДА.

Зазначено, що рішення про відновлення очного навчання у навчальних закладах ухвалила обласна комісія ТЕБ та НС 15 листопада.

З 22 листопада запрацюють усі навчальні заклади – дитячі садки, школи, ліцеї, заклади профтехосвіти, виші по всій території області. Проте невакцинованих працівників буде відсторонено від роботи.

Також обмеження торкнутися правил перевезення пасажирів громадським транспортом. Так, їздити у транспорті міжміського (внутрішньообласного) сполучення зможуть лише пасажири, які мають сертифікат про отримання однієї або двох доз вакцини від COVID або негативний ПЛР або експрес-тест, або довідку про одужання.

«Крім того, у міжміських маршрутах працюватимуть мобільні групи, і буде суворо заборонено користуватися маршрутним транспортом пасажирам без певних документів», — зазначають у Львівській ОДА.

17 листопада директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис у ході брифінгу заявив, що Львівська область через два тижні може вийти з червоної зони карантину, оскільки захворюваність на коронавірус почала йти на спад.