На Львівщині за добу надійшло 17 тисяч звернень до правоохоронців

logo


image

На Львівщині за добу надійшло 17 тисяч звернень до правоохоронців. Вони стосувалися перебування на території Львівщини підозрілих людей. Про це під час брифінгу повідомив капітан поліції Дмитро Міхалець.

Про це повідомляють із блокпостів. Усі підозрілі люди підлягають перевірці.

“Є багато повідомлень, що люди зі зброєю ходять. То прохання повідомляти працівникам поліції, СБУ. Така особа-власник, який має дозвіл на носіння нарізної зброю чи гладкоствольної, по вимозі негайно має зупинитись та показати дозвіл на цю зброю. І не конфліктувати”, — каже Дмитро Міхалець.

Правоохоронці зазначають, що також можна звернутися на міську лінію 1580. Також до працівників поліції можна підійти просто на вулиці.

“Якщо працівник поліції, спецпрезначенець, відвертає голову і не допомагає, то це означає, що він зараз виконує важливе завдання, яке може бути загрозою для населення”, — повідомив Дмитро Міхалець.

Як додала речниця СБУ у Львівській області Роксолана Яворська, підозрілих людей затримують, відправляють на фільтраційні пункти. З ними проводять додаткові заходи для ідентифікації.

Гроші, маскувальні сітки, донорство крові — чим та де можна допомогти армії

Будинки, садочки та мости. Яку інфраструктуру пошкодили останніми днями

Чат-боти, поради та інструкції від волонтерів

Перелік офіційних державних каналів для отримання оперативної інформації

Укриття в Україні: де шукати. Інтерактивні карти та пункти надання допомоги

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону