На Львівщині за добу виявили рекордну кількість нових випадків COVID-19: Садовий назвав причину

logo


Від учора у Львівській області виявили близько сотні нових випадків зараження коронавірусом. Мер Львова Андрій Садовий пояснив причину різкого сплеску захворюваності.

Статистика коронавірусу в області

3 червня Львівщина встановила власний антирекорд за кількість нових хворих. За добу в області виявили 96 нових хворих на коронавірус, внаслідок чого загальна статистика різко зросла.

Наразі на Львівщині виявили 1830 інфікованих, з них 59 померли (+1 за добу). На щастя, 457 людям вдалося одужати.

Читайте також В Україні зареєстрували 22 382 випадки коронавірусу COVID-19

Садовий пояснив, що найвища кількість нових хворих пояснюється рекордною кількістю проведених ПЛР-досліджень. За останню добу лабораторні центри Львова провели рекордну 500 аналізів.

За останню добу лабораторії зробили 500 ПЛР-аналізів. Маємо 96 позитивних результатів. Пояснення такої кількості просте: більше тестів – більше хворих.– пояснив мер Львова Андрій Садовий.

Мер міста додав, що львів’яни почали погано дотримуватись карантинних обмежень. За його словами, у зв’язку з цим цілком прогнозовано, що кількість нових хворих буде збільшуватись.

Коронавірус на Львівщині: що відомо

У Львові спостерігається тенденція збільшення нових випадків інфікування коронавірусною інфекцією.

В той час, як в Україні вирішили послабити карантинні обмеження, у Львові їх відтермінували через складну епідеміологічну ситуацію.

Скільки хворих на COVID-19 в Україні

В Україні виявили 24 823 випадки зараження коронавірусом, з них 735 летальні. Натомість одужали 10 440 людей.