На Львівщині за домашнє насильство судитимуть 35-річного чоловіка

logo


Про це інформує пресслужба прокуратури Львівської області, пише DailyLviv.

Ідеться про 35-річного жителя Сколівського району с.Хащованя, який вчиняв над 26-річною співмешканкою психологічне насильство.

Чоловік лаявся, ображав та погрожував своїх цивільній дружині, що, зрештою, викликало у неї страх за свою безпеку, спричинило емоційну напруженість, втому, негативні переживання та призвело до психологічних страждань.

Зазначимо, що у період грудня-липня цього року чоловік уже не раз притягувався до адміністративної відповідальності за ст.173-2 КУпАП (домашнє насильство), однак, належних висновків не зробив та продовжив знущатись над своєю жертвою.

Відтак, такі дії фігуранта кваліфіковано як кримінальне правопорушення, передбачене ст.126-1 КК України.

На цей час досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт скерований прокурорами Сколівського відділу Стрийської місцевої прокуратури до місцевого суду. У разі доведення вини, максимальний термін покарання, який йому загрожуватиме – 2 роки позбавлення волі.

Примітка!Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або вам відомі такі факти, негайно звертайтесь у поліцію за телефоном «102» або на національну «гарячу лінію» з протидії насильству 1547. Не мовчіть!