На Львівщині за кошти меценатки встановлять пам’ятник Тарасу Шевченко

logo


19.08.2017, 13:14

памятник, Тарас Шевченко, КерницаДо кінця літа у селі Керниця Городоцького району встановлять пам’ятник Тарасу Шевченку за кошти місцевої мешканки. Про це повідомляє прес-служба Городоцької райдержадміністрації.

Перші роботи для встановлення погруддя, доріжок, лавочок і клумб довкола уже розпочалися. Усе це робиться за кошти місцевої мешканки Юлії Мацько.

“До мене звернулися учителі нашої школи, кажуть що бракує такого місця, де би учні могли влаштовувати концерти, читати вірші. Я охоче погодилася допомогти школі. Вибрала місце неподалік навчального закладу, у центрі села. Запрошую усіх на відкриття. Про дату повідомимо пізніше”, – говорить пані Юлія.

Довідка SQ. У Керниці близько 600 домів, у школі навчається 160 учнів села та сусідніх хуторів. Також у Керниці стоїть велика скульптура Ісуса Христа – зменшена копія статуї Ісуса з Ріо-де-Жанейро в Бразилії.

К концу лета в селе Керница Городокского района установят памятник Тарасу Шевченко на средства местной жительницы. Об этом сообщает пресс-служба Городокской райгосадминистрации.

Первые работы для установки бюста, дорожек, скамеек и клумб вокруг уже начались. Все это делается за счет местной жительницы Юлии Мацко.

“Ко мне обратились учителя нашей школы, говорят что не хватает такого места, где бы ученики могли устраивать концерты, читать стихи. Я охотно согласилась помочь школе. Выбрала место неподалеку учебного заведения в центре села. Приглашаю всех на открытие. О дате сообщим позже” , – говорит госпожа Юлия.

Справка SQ. В Кернице около 600 домов, в школе учится 160 учеников села и соседних хуторов. Также в Кернице стоит большая скульптура Иисуса Христа – уменьшенная копия статуи Иисуса из Рио-де-Жанейро в Бразилии.