На Львівщині за вбивство судитимуть закарпатця

logo
233957_na_lvivwini_za_vbivstvo_suditimut_zakarpa.jpeg


На Львівщині судитимуть закарпатця, який до смерті побив людину та 2 роки переховувався від правоохоронців. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Під процесуальним керівництва Радехівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно 25-річного мешканця Закарпатської області, який обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України (заподіяння умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Інцидент стався ще у липні 2016 року у вагоні електропоїзда сполученням “Тернопіль-Львів” на перегоні “Красне-Задвір’я” Буського району на Львівщині. Під час раптового конфлікту, не раз судимий зловмисник умисно завдав потерпілому один удар алюмінієвою палицею по голові. Внаслідок травми, у львівській лікарні чоловік помер.

У жовтні 2016 року досудове розслідування у кримінальному провадженні зупинене, а зловмисника оголошено у розшук. Цьогоріч, 20 жовтня, його все ж таки затримали та помістили під варту без можливості внесення застави. Після низки слідчих (розшукових) дій, прокуратура затвердила обвинувальний акт, який наприкінці листопада цього року скеровано до Буського районного суду для розгляду по суті. За вчинене зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Львовщине будут судить закарпатца, который до смерти избил человека и 2 года скрывался от правоохранителей. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководства Радеховской местной прокуратуры завершено досудебное расследование в отношении 25-летнего жителя Закарпатской области, который обвинялся в совершении преступления, предусмотренного ч.2 ст.121 УК Украины (причинение умышленного тяжкого телесного повреждения, повлекшего смерть потерпевшего).

Инцидент произошел еще в июле 2016 года в вагоне электропоезда сообщением “Тернополь-Львов” на перегоне “Красное-Задворье” Бусского района Львовской области. Во время внезапного конфликта, не раз судимый злоумышленник умышленно нанес потерпевшему один удар алюминиевой палкой по голове. Вследствие травмы, во львовской больнице мужчина скончался.

В октябре 2016 года досудебное расследование в уголовном производстве остановлено, а злоумышленника объявили в розыск. В этом году, 20 октября, его задержали и поместили под стражу без возможности внесения залога. После ряда следственных (розыскных) действий, прокуратура утвердила обвинительный акт, который в конце ноября этого года направлен в Бусский районный суд для рассмотрения по существу. За совершенное злоумышленнику грозит до 10 лет лишения свободы.


А поділитися?