На Львівщині зафіксовані перші порушення на виборах

logo


У день голосування, станом на 12.00, на Львівщині правоохоронці отримали 11 звернень про можливі порушення виборчого законодавства. Усі повідомлення зареєстровані у Журналі єдиного обліку – складений один протокол про адміністративне правопорушення, за іншими поліцейські проводять перевірки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Звернення надходили до поліцейських у Городоцькому, Сколівському, Старосамбірському, Яворівському та Жидачівського районів, а також у Залізничному, Шевченківському, Франківському та Сихівському районах Львова і стосувались переважно незаконної агітації у день голосування.

За одним з повідомлень поліцейські після перевірки склали матеріал про адміністративне правопорушення, передбачене ст.212-10 (порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) КУпАП України. У зверненні йшлось про те, що у місті Сколе поблизу однієї з виборчих дільниць стоїть автомобіль, на якому наклеєні наліпки з гаслом однієї з політичних партій.

Інформація про інші повідомлення внесена у Журнал єдиного обліку, проводяться перевірки.

В день голосования, по состоянию на 12.00, на Львовщине правоохранители получили 11 обращений о возможных нарушениях избирательного законодательства. Сообщения зарегистрированы в Журнале единого учета – составлен один протокол об административном правонарушении, по другим полицейские проводят проверки. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Обращение поступали от полицейских в Городокском, Сколевском, Старосамборском, Яворовском и Жидачевского районов, а также в Железнодорожном, Шевченковском, Франковском и Сыховском районах Львова и касались преимущественно незаконной агитации в день голосования.

По одному из сообщений полицейские после проверки составили материал об административном правонарушении, предусмотренном ст.212-10 (нарушение ограничений относительно ведения предвыборной агитации, агитации в день проведения референдума) КоАП Украины. В обращении говорилось о том, что в городе Сколе вблизи одного из избирательных участков стоит автомобиль, на котором наклеены наклейки с лозунгом одной из политических партий.

Информация о других сообщениях внесена в Журнал единого учета, проводятся проверки.