На Львівщині закликають підприємців не завищувати вартість готельних номерів та оренди житла

logo


На Львівщині закликають підприємців не завищувати вартість готельних номерів та оренди житла

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод під час вечірнього брифінгу розповів, що за день 2 березня на Львівщині вдалося розмістити понад 4 000 вимушено переселених осіб. Також спільними зусиллями українських та польських служб вдалося розвантажити пункти пропуску на державному кордоні України з Польщею.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

«Черги залишилися на пункті пропуску з боку Мостиськ. Інші переходи працюють у нормальному режимі», – розповів Юрій Холод. Він запевнив, що у Львові готові надалі приймати громадян України та створювати для них комфортні умови перебування.

Заступник голови Львівської обласної ради звернувся до власників готелів та приватного житла у Львові та області з проханням не завищувати ціни оренди помешкань.

«Якщо готелі зростає ціна, повідомляйте, будемо спілкуватися з усіма готельєрами, щоб вони не те, що не завищували, а навпаки, знижували ціни. Треба розуміти, що фінансові ресурси наших громадян у воєнний час не поповнюються. Ми сьогодні маємо підставляти плече один одному», – наголосив Юрій Холод. Він також нагадав, що позаяк на вулиці зараз холодно, то далі актуальною є потреба у спальниках, карематах, теплому одязі.

«Ми отримуємо багато дзвінків з інших регіонів нашої держави, там зараз потребують харчових продуктів. Це консерви, крупи, продукти швидкого приготування. Провіант можна приносити в гуманітарний штаб, який функціонує у Львівському палаці мистецтв».

Поділитися цим: