На Львівщині закликають усіх охочих виготовляти коктейль Молотова: подробиці

logo


12:21, Сьогодні

Надійне джерело

На Львівщині почали масово виготовляти коктейль “Молотова”.

Станом на зараз на Львівщині діють понад 30 точок, де виготовляють коктейлі Молотова, потреба у них зростатиме. У Львівській обласній військовій адміністрації буде контактна особа, яка відповідатиме за розподіл цих сумішей на блокпости. Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький.

«Від підтримки людей, готових стримувати окупанта залежить безпека цілої країни. Закликаємо жителів області записуватися в територіальну оборону або, за змоги, допомогти військовим будь-яким іншим способом. Наприклад, зараз важливо допомогти виготовити протитанкові «їжаки» чи збільшити обсяги наявних займистих сумішей для зупинки ворога. Це один зі способів для стримування також диверсійних груп», – зауважив очільник області.

Усі небайдужі, хто готовий долучитися до виготовлення коктейлів “Молотова”, просять звертатись в обласну військову адміністрацію.

Як повідомляє Радіо Львівська хвиля, складники для коктейлів «Молотова» збирають у Львові. Потрібні скляні пляшки, тканини, мастила та пальне. Контактний номер 099 645 49 80. Коктейлі використовують для оборони від окупантів на місцевості.

Коктейль "Молотова", Фото з відкритих джерел

Коктейль “Молотова”, Фото з відкритих джерел

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію