На Львівщині запрацює перший Центр національно-патріотичного виховання

logo


У селі Сприня на Самбірщині невдовзі запрацює перший в регіоні Центр національно-патріотичного виховання. Функціонуватиме заклад на базі спортивно-туристичного комплексу Сприня та стане одним з найбільших центрів такого формату в Україні. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Рішення про створення Центру раніше прийняла Самбірська районна рада. Тут молодь виховуватимуть як різнобічно розвинених особистостей, у дусі партіотизму і національної свідомості, готуватимуть до захист Батьківщини, також організовуватимуть оздоровлення та змстовне дозвілля юнаків та дівчат.

Реклама партнерів

«Сприня насправді вже не один рік виконує функцію такого центру, адже сюди неодноразово приїжджали на вишкольні табори діти та молодь з різних куточків України, цю базу ми використовували у межах програмами «Схід і Захід разом», коли Львівщину відвідували гості із східних регіонів. Тому переконаний, що створення спеціалізованого центру дасть ще більше можливостей для виховання національно свідомої молоді», – прокоментував керівник управління молоді та спорту ЛОДА Роман Хім‘як.

Зазначимо, що село Сприня у Самбірському районі Львівщини є історичним місцем. Саме тут у 1944 році відбувся Великий Збір, на якому була створена Українська Головна Визвольна Рада (УГВР) – орган національно-визвольної боротьби України проти нацистської Німеччини та московсько-більшовицької окупації. Президентом УГВР став Кирило Осьмак, в честь якого названо діючий спортично-туристичний комплекс у Сприні.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook. 

Фотоо Управління молоді та спорту ЛОДА