На Львівщині запрацювали ще дві поліцейські станції: де саме

logo


МІСТО

Станом на зараз у Львівській області вже працюють 18 поліцейських станцій

Фото: Поліція Львівської області

Напередодні, 7 травня, на Львівщині запрацювали ще дві поліцейські станції – у селі Бабина, Новокалинівської територіальної громади та у селищі Великий Любінь.

У селі Бабина поліцейська станція розташована на вулиці Шевченка, 4. Обов’язки поліцейських офіцерів громади виконуватимуть капітан поліції Мар’ян Куриляк та старший лейтенант поліції Андрій Васьків. У селищі Великий Любінь поліцейська станція працюватиме на вулиці Львівській, 120. Поліцейським офіцером громади став капітан поліції Роман Бурикін.

Усі правоохоронці пройшли  відбір та спеціалізоване навчання, отримали зброю, службовий автотранспорт, оргтехніку і готові нести службу. До обов’язків офіцера громади входитиме: забезпечення безпеки дорожнього руху, громадської безпеки, реагування на звернення громадян, охорона публічного порядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, реагування на факти вчинення домашнього насильства, профілактична робота, – зазначають у пресслужбі Національної поліції у Львівській області.

Фото: Поліція Львівської області

На території Новокалинівської територіальної громади проживає понад 14 тисяч осіб, на території Великолюбінської – майже 10 тисяч.

Нагадаємо, проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізовує Поліція Львівщини спільно з територіальними громадами області. Головна мета проєкту – щоб кожна громада отримала свого поліцейського.

Станом на зараз на Львівщині вже працюють 18 поліцейських станцій.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.