На Львівщині засудили чоловіка, який п’ять років тому видавив сестрі око

logo
177411_na_lvivwini_zasudili_cholovika_jakij_p_ja.jpeg


21.03.2018, 14:13

глаз, суд, сестраБродівський районний суд Львівської області нарешті виніс вирок чоловікові, уродженцю с. Голосковичі Бродівського району, який ще у 2012 році під час конфлікту з сестрою видавив їй праве око. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Подія трапилася 9 вересня 2012 року. Перебуваючи в будинку сестри у с. Глушин Бродівського району під час словесної суперечки із сестрою чоловік схопив її обома руками за шию та пальцем лівої руки натиснув на праве око потерпілої, що привело до його випадання. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи нанесена травма відноситься до тяжкого тілесного ушкодження.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав у повному обсязі, щиро розкаявся, просив суворо не карати.

З врахуванням позитивних характеристик та думки потерпілої, яка жодних претензій до обвинуваченого не має,  Бродівський районний суд Львівської області визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 121 ч.1 КК України, та призначив покарання у виді п’яти років позбавлення волі. Проте звільнив засудженого від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк терміном два роки.

Бродовский районный суд Львовской области наконец вынес приговор мужчине, уроженцу с. Голосковичи Бродовского района, который еще в 2012 году во время конфликта с сестрой выдавил ей правый глаз. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Происшествие случилось 9 сентября 2012 года. Находясь в доме сестры в с. Глушин Бродовского района во время словесной перепалки с сестрой мужчина схватил ее обеими руками за шею и пальцем левой руки нажал на правый глаз потерпевшей, что привело к его выпадению. Согласно заключению судебно-медицинской экспертизы нанесенная травма относится к тяжкому телесному повреждения.

В судебном заседании обвиняемый свою вину в совершении уголовного преступления признал в полном объеме, искренне раскаялся, просил строго не наказывать.

С учетом положительных характеристик и мнения потерпевшей, которая никаких претензий к обвиняемому не имеет, Бродовский районный суд Львовской области признал мужчину виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ст. 121 ч.1 УК Украины, и назначил наказание в виде пяти лет лишения свободы. Однако освободил осужденного от отбывания наказания с испытательным сроком сроком два года.


А поділитися?