На Львівщині засудили викладача-хабарника

logo
162956_na_lvivwini_zasudili_vikladacha_habarnika.jpeg


10.01.2018, 10:41

преподаватель, взятка, ДрогобычВикладач кафедри математики Інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка має сплтити штраф за вимагання хабара. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Як зазначається у матеріалах вироку, викладач був призначений членом відбіркової комісії – користувачем Єдиної державної електронної бази з питань освіти Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка на період вступної кампанії 2014 року. Влітку 2014 року він висунув пропозицію про надання йому неправомірної вигоди в розмірі 500 доларів США, а в подальшому отримав таку вигоду за вирішення питання щодо зарахування сина жінки-заявниці на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І Франка.

У судовому засіданні викладач свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України, визнав частково. Він розповів, що дійсно працював викладачем кафедри математики Інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка та отримав грошові кошти за надання жінці консультативних послуг щодо вступу її сина на навчання. Йому не зрозумілий склад злочину, яким чином він мав вплинути на вступ. Якщо є хоч якісь сумніви, вони тлумачаться на користь обвинуваченого, а тому просив його виправдати.

Проте Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області визнав докази у хабарництві достатніми та призначив покарання за ч.2 ст.369-2 КК України у виді штрафу в розмірі 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 12 750 гривень.

Преподаватель кафедры математики Института физики, математики, экономики и инновационных технологий Дрогобычского государственного педагогического университета им. Ивана Франко должен уплатить штраф за вымогательство взятки. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Как отмечается в материалах приговора, преподаватель был назначен членом избирательной комиссии – пользователем Единой государственной электронной базы по вопросам образования Дрогобычского государственного педагогического университета им.И.Франко на период вступительной кампании 2014 года. Летом 2014 года он предложил заплатить ему 500 долларов США за то, чтобы зачислить сына женщины-заявительницы на обучение в Дрогобычский государственный педагогический университет им. И Франко.

В судебном заседании преподаватель свою вину в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.2 ст.369-2 УК Украины, признал частично. Он рассказал, что действительно работал преподавателем кафедры математики Института физики, математики, экономики и инновационных технологий Дрогобычского государственного педагогического университета им.И.Франко и получил денежные средства за предоставление женщине консультативных услуг по вступлению ее сына на учебу. Ему не понятен состав преступления, каким образом он должен был повлиять на поступление. Если есть хоть какие-то сомнения, они толкуются в пользу обвиняемого, а потому просил его оправдать.

Однако Дрогобычский горрайонный суд Львовской области признал доказательства во взяточничестве достаточными и назначил наказание по ч.2 ст.369-2 УК Украины в виде штрафа в размере 750 необлагаемых минимумов доходов граждан, что составляет 12 750 гривен.


А поділитися?