На Львівщині затримали хакера, який зламував соцмережі і поширював вірус

logo
195114_na_lvivwini_zatrimali_hakera_jakij_zlamuv.jpeg


Кіберполіція викрила хакера у зламі облікових записів користувачів соціальних мереж.

Правоохоронцями затримано жителя Львівської області, який займався зломом акаунтів користувачів в соціальних мережах і поширенням шкідливого ПЗ.

Про це повідомила прес-служба департаменту кіберполіції, пише – LV Область.Онлайн.

Поліцейські встановили, що, володіючи необхідними навичками в області програмування, житель Львівської області створив інтернет-сайт xakercki-poslygu [.] Hol.es. На цьому сайті зловмисник пропонував свої послуги по злому облікових записів, електронних скриньок тощо. Все листування між ним і клієнтами відбувалося за допомогою закритої спільноти, якою зловмисник керував в цій самій соціальній мережі.

У кіберполіції відзначили, що під час спілкування з клієнтами він також надсилав їм посилання на так звану «форму зворотного зв’язку». Замість цього – користувачі потрапляли на фішингову сторінку, за допомогою якої відбувалася компрометація логінів і паролів користувачів соціальної мережі.

Надалі, зловмисник перевіряв отримані дані авторизації за всіма соціальними мережами і популярними веб-ресурсами. Отримавши доступ до облікових записів, він блокував власникам доступ до них, шляхом зміни пароля. При поверненні доступу хакер вимагав гроші. Суми, які він запитував, коливалися в залежності від платоспроможності жертви.

Крім цього, в цій же спільноті, під виглядом програми для зламу соціальних мереж, зловмисник розмістив для вільного скачування шкідливе програмне забезпечення. Воно призначалося для несанкціонованого втручання в роботу мобільних телефонів з операційною системою «Android», в результаті чого хакер міг переглядати телефонну книгу, фотографії та записи вхідних і вихідних дзвінків жертви.

Також було зазначено, що підозрюваному вже оголошено про підозру у вчиненні понад двох десятків злочинів, а справу направлено до суду.


А поділитися?