На Львівщині затримали працівника ДФС, який змушував торгувати підробленою горілкою

logo


Слідчі Державного бюро розслідувань затримали у Львівській області працівника ДФС, який змушував підприємця продавати підроблений алкоголь, а потім ще й вимагав хабар за нестворення перешкод для цієї діяльності. Затримали чоловіка 4 жовтня під час отримання хабаря та плати за алкоголь. Зараз ДБР перевіряє, чи причетні до цієї незвичної схеми інші працівники податкової.

Відомо, що затримання відбулося в одному з районів Львівщини, а підозрюваний у вимаганні хабаря працює начальником відділу одного з районних управлінь Державної податкової служби Львівщини. Про затримання чоловіка у неділю, 6 жовтня, повідомила прес-служба ДБР.

«За попередньою інформацією: податківець змушував підприємця купити 1000 пляшок горілки з підробленими акцизними марками на суму 51 тис. грн для подальшої реалізації. Крім цього він отримав 300 доларів США неправомірної вигоди від того ж підприємця за нестворення перешкод у його діяльності, пов’язаній з реалізацією алкогольної продукції», – йдеться в повідомленні ДБР.

Під час затримання правоохоронці вилучили кошти, які підприємець приніс податківцю (51 тис. грн за алкоголь та 300 доларів як хабар), 50 ящиків горілки, а також ще 5 тис. доларів, 1000 злотих та понад 12 тис. грн, які, судячи з інформації правоохоронців, податківець мав при собі.

Працівнику ДФС невдовзі мають обрати запобіжний захід (правоохоронці вимагатимуть арешт та відсторонення від посади). Чоловіку інкримінують отримання хабаря, виготовлення та збут підроблених акцизних марок, а також збут незаконно виготовленого алкоголю.