На Львівщині затримали серійного крадія з магазинів

logo
234059_na_lvivwini_zatrimali_serijnogo_kradija_z.jpeg


На Львівщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок з магазинів. На “рахунку” зловмисника – близько двох десятків епізодів крадіжок коштів та майна, переважно з торгівельних закладів на Львівщині. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Працівники Сокальського відділення поліції затримали зловмисника, причетного до низки крадіжок у Сокальському та Радехівському районах, а також у місті Червоноград. Ним виявився раніше судимий 32-річний місцевий мешканець.

Як встановили правоохоронці, чоловік “спеціалізувався” переважно на крамницях, куди він проникав уночі, пошкодивши вікна або вхідні двері. Зазвичай брав готівку і комп’ютерну техніку, проте не нехтував й товаром: алкогольними напоями, картками поповнення мобільних телефонів тощо.

Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочинів за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Суд обрав затриманому міру запобіжного заходу – тримання під вартою на 60 діб. Триває досудове розслідування та перевірка щодо причетності зловмисника до скоєння інших кримінальних правопорушень.

На Львовщине полицейские задержали рецидивиста, причастного к серии краж из магазинов. На “счету” злоумышленника – около двух десятков эпизодов краж средств и имущества, преимущественно из торговых заведений на Львовщине. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Работники Сокальского отделения полиции задержали злоумышленника, причастного к ряду краж в Сокальском и Радеховском районах, а также в городе Червоноград. Им оказался ранее судимый 32-летний местный житель.

Как установили правоохранители, мужчина “специализировался” преимущественно на магазинчикх, куда он проникал ночью, повредив окна или входные двери. Обычно брал наличные и компьютерную технику, однако не пренебрегал и товаром: алкогольными напитками, карточками пополнения мобильных телефонов и тому подобное.

Злоумышленнику сообщено о подозрении в совершении преступлений по ч.3 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от трех до шести лет.

Суд избрал задержанному меру пресечения – содержание под стражей на 60 суток. Продолжается досудебное расследование и проверка причастности злоумышленника к совершению других уголовных преступлений.


А поділитися?