На Львівщині затримали жінку, яка молотком побила дитину

logo


Під варту посадили жінку, яка табуретом та молотком побила дитину на Львівщині. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Червоноградської місцевої прокуратури обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 28-річній мешканці м. Соснівка, яка підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.121, ч.2 ст.146 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, незаконне позбавлення волі, вчинене щодо малолітнього).

Інцидент стався 17 травня цього року в одній із квартир на Львівщині. Встановлено, що увійшовши у довіру 11-річної дівчинки, зловмисниця запросила її до себе додому. Проте коли дитина опинилась у квартирі жінки, та напала на неї та побила. Внаслідок численних ударів, зокрема, дерев’яним табуретом і металевим молотком, дівчинка отримала відкриту черепно-мозкову та інші травми.

На даний час розслідування триває, у проваджені призначено судові експертизи, проводяться необхідні слідчі дії. Максимальний термін покарання, що загрожує фігурантці, – 8 років позбавлення волі.

Додамо, що за інформацією журналіста НТН Вікторії Балицької, підозрювана вже відсиділа сім років за вбивство вітчима. 

Фото Вікторії Балицької.

44d18c72652e38f1741012122dc0f0c2.md.jpg 7dd78139393aebbe30fa8230f4a85e7e.md.jpg

Под стражу посадили женщину, которая табуретом и молотком побила ребенка на Львовщине. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Червоноградской местной прокуратуры избрана мера пресечения в виде содержания под стражей 28-летней жительнице г. Сосновка, которая подозревается в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.1 ст.121, ч.2 ст.146 УК Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение, незаконное лишение свободы, совершенное в отношении малолетнего).

Инцидент произошел 17 мая этого года в одной из квартир на Львовщине. Установлено, что войдя в доверие 11-летней девочки, злоумышленница пригласила ее к себе домой. Однако когда ребенок оказался в квартире женщины, напала на нее и избила. Вследствие многочисленных ударов, в частности, деревянным табуретом и металлическим молотком, девочка получила открытую черепно-мозговую и другие травмы.

В настоящее время расследование продолжается, в производстве назначены судебные экспертизы, проводятся необходимые следственные действия. Максимальный срок наказания, грозящий фигурантке, – 8 лет лишения свободы.

Добавим, что по информации журналиста НТН Виктории Балицкой, подозреваемая уже отсидела семь лет за убийство отчима. 

Фото Виктории Балицкой.