На Львівщині завершились антитерористичні та контрдиверсійні навчання. ФОТО

logo


З 12 по 14 травня в населених пунктах Львівської області координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ проводила планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

За легендою тренувань, умовна група «терористів» прибула на територію регіону для вчинення диверсійно-терористичних дій в місцях масового перебування людей та на об’єктах підвищеної небезпеки, повідомляє пресслужба Нацгвардії України.

До навчань залучались військовослужбовці військової частини 4114 та окремого загону спецпризначення Західного територіального управління НГУ.

Окрім нацгвардійців і представників СБУ в навчаннях брали участь підрозділи Національної поліції, Держприкордонслужби та ДСНС.

Підрозділи боротьби з тероризмом відпрацювали комплекс спільних дій, спрямованих на виявлення та локалізацію «зловмисників». Головною метою заходу було підвищення рівня міжвідомчої взаємодії в умовах можливих диверсійних і терористичних загроз.

За підсумками тренувань, представники АТЦ при СБУ провели ретельний аналіз кожного з етапів навчальної спецоперації і надали її учасникам практичні рекомендації щодо підвищення ефективності антитерористичної боротьби.

Як повідомляла група ІС, 14 травня у Вінниці пройшли масштабні антитерористичні навчання.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу