На Львівщині завершують ремонт дороги Стрілки – Новий Кропивник: що вже зробили (Фото)

logo


МІСТО

Наступного року планують продовжити ремонт цієї дороги на іншій ділянці

Усі фото: Департамент дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації

На Львівщині завершують ремонтні роботи автомобільної дороги Стрілки – Новий Кропивник. Про це сьогодні, 20 листопада, повідомили на фейсбук-сторінці Департаменту дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації.

На ділянці від села Коритище до села Новий Кропивник автодороги Ясениця – Новий Кропивник завершують роботи, які передбачали на 2021 рік. У межах капітального ремонту дороги загального користування Ясениця – Новий Кропивник цього року виконано роботи з водовідведення, влаштували нову основу, покриття дороги та тротуарів з бруківки протяжністю до 2,8 кілометра. Крім того, дорожники Дор облаштували розмітку і дорожні знаки. – Розповідають у пресслужбі Департаменту дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації.

Там також зазначають, що в 2022 році планують продовжити капітальний ремонт цієї дороги на інших ділянках.

Нагадаємо, що загальна вартість робіт обійшлась у понад 170 мільйонів гривень.

Раніше Galnet писав, що дорога Стрілки – Новий Кропивник пролягає населеними пунктами Стрілки, Топільниця, Тур‘є до меж Старосамбірського та Дрогобицького районів, а також у напрямку села Недільне, де є низка туристичних об’єктів. Вона має важливе стратегічне значення, адже з’єднує напрямок Львів-Ужгород та гірські території з курортами Східниця, Трускавець.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.