На Львівщині збільшили підтримку виробників нішевих культур і органічної продукції

logo


Львівська облрада зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки на 2021 рік. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Львівської ОДА.

Зокрема, зміни в програмі передбачають збільшення обсягів фінансування на фінансову підтримку для:

виробників нішевих культур (жито, гречки, вівса та зернобобових культур) на здешевлення 50% вартості придбання високо репродукційного насіння;фермерських господарств,  засновниками яких є учасник АТО (ООС), на отримання бюджетної субсидії на 1 гектар сільськогосподарських угідь;виробників органічної продукції на здешевлення вартості сертифікації;надання пільгових кредитів під 5% річних на реалізацію бізнес-планів.

«Перерозподіл коштів між заходами Комплексної програми дозволить надати підтримку фермерським господарствам засновниками яких є учасники АТО (ООС), малим виробникам органічної продукції та сільськогосподарським виробникам, які вирощують жито та гречку в повному обсязі до заявленої потреби. В цілому внесені зміни сприятимуть ефективному використанню коштів обласного бюджету, спрямованих на виконання програми» – зазначила заступник директора департаменту Людмила Гончаренко.

Попередня статтяСтагнація свинарства: відновлення чисельності поголів’я майже неможливе