На Львівщині збільшилися посівні площі майже на 71 тис. га

logo


AgroTimes

Джерело:

AgroTimes

Поділитись:

За 5 років комплекс заходів обласної Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області та державних програм підтримки позитивно вплинули на розвиток агропромислового комплексу регіону.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Департаменту агропромислового комплексу Львівської ОДА.

Зокрема, збільшились обсяги виробництва валової сільськогосподарської продукції на 13,9 % у порівнянні з 2015 роком, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами на 32,9%. Також зросла частка сільськогосподарських підприємств у виробництві валової сільськогосподарської продукції на 9,8 % (з 38,0 % у 2015 році до 47,8 % у 2020 році).

В Департаменті повідомляють й про збільшення на 70,9 тис. га посівних площ. А виробництво зернових збільшилось на 14,2% (1,6 млн.тонн), а врожайність на 4,2 ц/га, овочів на 64,1% , плодів і ягід на 6,9%, а врожайності на 8,1 ц/га;

Також в межах Комплексної програми дешеві кредити одержали 134 позичальники на реалізацію бізнес-планів з розвитку чи започаткування малого аграрного бізнесу; було створено біля 150 нових робочих місць; понад десяток новостворених сімейних фермерських господарств, без статусу юрособи реалізували мікро-інвестиційні проекти; було створено 26 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сертифіковано 14 нових операторів органічного виробництва.

«На жаль, продовжується негативна тенденція щодо зменшення поголів’я корів, яке в основному (93,8% поголів’я області) утримується в господарствах населення», – констатували в Департаменті.

Нагадаємо, посівні площі під озимим ріпаком скоротилися на 30%.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ