На Львівщині збоченця можуть примусово відправити до психлікарні

logo


Ходорівчанину, якого підозрювали у розбещенні малолітньої, загрожує застосування примусових заходів медичного характеру. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Стрийської місцевої прокуратури працівники Нацполіції завершили досудове розслідування стосовно мешканця м. Ходорів, який підозрювався у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 156 КК України (розбещення малолітньої). Крім цього, складено та скеровано до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно вказаного чоловіка.

Подія трапилась цьогоріч у червні на одній із вулиць м. Ходорова. Встановлено, що 26-річний зловмисник вчиняв розпусні дії відносно малолітньої потерпілої, які підпадають під кримінальну караність.

Зазначимо, що під час досудового розслідування до чоловіка застосовувався запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Проте, 13 серпня 2018 року, Жидачівським районним судом Львівської області його змінено на поміщення до закладу з наданням психіатричної допомоги в умовах, що виключають його небезпечну поведінку, оскільки, відповідно до висновку стаціонарної психолого-психіатричної експертизи, встановлено, що зазначене суспільно-небезпечне діяння мешканець Ходорова вчинив у стані неосудності.

За вчинення вказаного суспільно-небезпечного діяння йому загрожує застосування примусових заходів медичного характеру, передбачених ст.94 КК України.

Ходоровчанину, которого подозревали в растлении малолетней, грозит применение принудительных мер медицинского характера. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Стрыйской местной прокуратуры работники Нацполиции завершили досудебное расследование в отношении жителя г. Ходоров, который подозревался в совершении преступления, предусмотренного ч.2 ст. 156 УК Украины (развращение малолетнего). Кроме этого, составлено и направлено в суд ходатайство о применении принудительных мер медицинского характера в отношении указанного мужчины.

Инцидент произошел в этом году в июне на одной из улиц г. Ходоров. Установлено, что 26-летний злоумышленник совершал развратные действия в отношении малолетней потерпевшей, которые подпадают под уголовную наказуемость.

Отметим, что во время досудебного расследования к мужчине применялась мера пресечения в виде содержания под стражей. Однако, 13 августа 2018 года Жидачевской районным судом Львовской области его изменили на помещение в заведение с оказанием психиатрической помощи в условиях, исключающих его опасное поведение, поскольку, согласно заключению стационарной психолого-психиатрической экспертизы, установлено, что указанное общественно-опасное деяние житель Ходорова совершил в состоянии невменяемости.

За совершение указанного общественно-опасного деяния ему грозит применение принудительных мер медицинского характера, предусмотренных ст.94 УК Украины.