На Львівщині жінка представлялася поліцейським та вимагала гроші

logo


В Бориславі жінка під виглядом поліцейського вимагала від земляків гроші нібито за непритягнення до кримінальної відповідальності. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише – Status Quo.

Встановлено, що жінка таким чином обманула три родини у Бориславі. Так, 31 березня 2016 року о 21:00 її спільник зателефонував першій жертві та, представившись працівником поліції, повідомив про те, що нібито її син вчинив кримінальне правопорушення. Щоб уникнути притягнення його до кримінальної відповідальності – зажадав 20 000 гривень. Ще двом жертвам він назвав суму 1000 доларів та 123000 грн. Гроші забирала обвинувачена та, за її словами, отримувала з них по 500 гривень. Серед трьох потерпілих лише одна відмовилася платити – а саме та, якій назвали суму 1000 доларів.

У судовому засіданні обвинувачена показала, що на зимові свята 2016 року випадково познайомилась по телефону з незнайомцем, який повідомив, що потерпілі винні йому гроші. Згодом вона зрозуміла, що мова йде шахрайство. Проте погодилась на злочин. Зараз щиро розкаялась та просила застосувати до неї Закон України «Про амністію у 2016 році», оскільки має на утримуванні сина-інваліда.

Бориславський міський суд Львівської області визнав обвинувачену винуватою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15 ч.2 ст.190, ч.2 ст.190 КК України, та призначив їй покарання у виді штрафу у розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 1700 гривень. Проте звільнив від відбуття покарання на підставі п.«в» ст. 1 Закону України «Про амністію у 2016 році».