На Львівщині жорстоко зарізали жінку та сховали її труп у шафі

logo


Тіло пролежало там кілька днів.

На Львівщині 35-річного чоловіка підозрюють у вбивстві своєї колишньої дружини. Поліція вважає, що він зарізав жінку, а потім вирішив приховати тіло в меблях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За версією слідства, підозрюваний завдав жертві 15 ударів ножем. “Він знаходився в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті цього виник конфлікт. Ножові поранення в область шиї та обличчя, внаслідок чого наступила смерть”, – розповів керівник Бориславського відділу поліції Олександр Закутний.

ВідеоНа Львівщині у шафі знайшли тіло жінки із численними ножовими пораненнями

35-річного чоловіка підозрюють у вбивстві своєї колишньої дружини. Поліція каже – він зарізав жінку, а потім вирішив приховати тіло в меблях. Два дні воно пролежало в шафі і вже почало розкладатися. Страшну знахідку виявили родичі, які помітили зникнення Вікторії і стали скрізь її шукати. 

На Львівщині у шафі знайшли тіло жінки із численними ножовими пораненнями

Наразі відомо, що подружжя було розлучене, але жило разом та виховувало 5-річну доньку. На момент убивства дівчинка була на вулиці. Потім Юрій забрав дитину і пішов жити до товариша. Родичі, які кілька днів не могли додзвонитися до Вікторії, забили на сполох і почали шукати чоловіка. “Його впіймали біля магазину, він каже: ключей нема. А вже у під’їзді смерділо”, – розповів дядько загиблої Омелян Голінгер.

Читайте також: У Києві громадянин Польщі зарізав чоловіка та намагався вбити жінку

Після виявлення тіла приголомшені родичі кинулися на Юрія – від самосуду того врятували сусіди, які викликали поліцію. У суді підозрюваний із синцями та забиттями, спілкуватися відмовляється. Державний адвокат, якого призначили Юрію, обстоює позицію невинуватості клієнта. “Ми будемо все робити, щоб довести його невинність і щоб людина, яка була два роки в АТО, вийшла з клітки на волю”, – пояснив захисник Михайло Стельмащук.

Читайте також: Загадкове вбивство. У Бердичеві зарізали жінку, яка вийшла вигуляти собаку

Сусіди вже бачили Вікторію побитою і знають, що вона писала заяви на чоловіка-тирана, але потім їх забирала – мовляв, мирилися. Останнім часом чвари в колишнього подружжя почастішали, але втручатися сусіди боялися, бо Юрій уже мав судимість. “Останнім часом вони дуже пили, дуже крики були, але що так жахливо – такого навіть ніхто не міг очікувати”, – розповіла сусідка Ірина Коваль. На час слідства суд арештував підозрюваного на два місяці. Його донька в цей час житиме у родичів.