На Львівщині зменшилась злочинність – Середа

logo
149283_na_lvivwini_zmenshilas_zlochinnist_sereda.jpeg


10.11.2017, 13:21

Середа, уровень преступностиУ порівнянні з минулим роком цього року рівень злочинності на Львівщині зменшився майже на третину. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Про безпеку на Львівщині та про виклики, які стоять перед правоохоронними органами, говорили 9 листопада на зустрічі-дискусії, до якої долучився начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

Очільник поліції Львівщини зазначив, що у порівнянні з минулим роком цьогоріч рівень злочинності на Львівщині зменшився майже на третину. В той самий час розкриття злочинів збільшилось на 35 відсотків.

“Безпека має бути комплексним поняттям і до його вирішення повинні залучатися усі – суди, прокуратура, поліція та громадяни. Нажаль, маємо випадки, коли робота поліцейського зводилася нанівець через незалежні від нього обставини. Але, незважаючи на усі труднощі, правоохоронці готові і надалі виконувати свій обов’язок – захищати громадян”, – підкреслив він.

По сравнению с прошлым годом в этом году уровень преступности на Львовщине уменьшился почти на треть. Об этом сообщил начальник Главного управления Национальной полиции в Львовской области Валерий Середа, информирует отдел коммуникации полиции Львовской области.

О безопасности на Львовщине и о вызовах, которые стоят перед правоохранительными органами, говорили 9 ноября на встрече-дискуссии, к которой присоединился начальник Главного управления Национальной полиции во Львовской области генерал полиции третьего ранга Валерий Середа.

Глава полиции Львовщины отметил, что по сравнению с прошлым годом в этом году уровень преступности на Львовщине уменьшился почти на треть. В то же время раскрытия преступлений увеличилось на 35%.

“Безопасность должна быть комплексным понятием, и к его решению должны привлекаться все – суды, прокуратура, полиция и граждане. К сожалению, есть случаи, когда работа полицейского сводилась на нет по независящим от него обстоятельствам. Но, несмотря на все трудности, правоохранители готовы и в дальнейшем выполнять свой долг – защищать граждан”, – подчеркнул он.


А поділитися?