На Львівщині знайшлася зникла дівчинка

logo
162081_na_lvivwini_znajshlasja_znikla_divchinka.jpeg


Новини, 04.01.2018

04.01.2018, 14:51

разыскали, несовершеннолетняя, полицияВ Червонограді поліцейські розшукали зниклу 14-річну дівчинку. Її матір притягнуто до адміністративної відповідальності. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Червоноградський відділ поліції 3 січня за допомогою звернулася 34-річна місцева мешканка. Жінка повідомила, що напередодні її 14-річна донька о 15.30 вийшла з дому та досі не повернулась. Місцезнаходження дівчини невідоме. Поліцейські розшукали неповнолітню у її подруги та повернули додому цілою і неушкодженою.

Її матір притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.3 ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладання штрафу від трьох до п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

В Червонограде полицейские разыскали пропавшую 14-летнюю девочку. Ее мать привлекли к административной ответственности. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Червоноградский отдел полиции 3 января за помощью обратилась 34-летняя местная жительница. Женщина сообщила, что накануне ее 14-летняя дочь в 15.30 вышла из дома и до сих пор не вернулась. Местонахождение девушки неизвестно. Полицейские разыскали несовершеннолетнюю у ее подруги и вернули домой целой и невредимой.

Ее мать привлекли к административной ответственности по ч.3 ст.184 (невыполнение родителями или лицами, их заменяющими, обязанностей по воспитанию детей) Кодекса Украины об административных правонарушениях. Санкция статьи предусматривает наложение штрафа от трех до пяти необлагаемых минимумов доходов граждан.

Соцсети

Погода


А поділитися?