На Львівщині знайшли мертвим зниклого 72-річного грибника

logo


image

У середу, 28 жовтня, після двох з половиною тижнів пошуків у Радехівському районі на Львівщині знайшли мертвим 72-річного Володимира Сайкевича, який ще 10 жовтня поїхав до лісу по гриби і зник безвісти. Тіло чоловіка знайшли у полі приблизно за 12 км від дому.

Зі слів родичів, Володимир Сайкевич з села Оглядів на Радехівщині часто сам ходив по гриби і добре орієнтувався на місцевості. 10 жовтня він поїхав на мотоциклі до лісу, що розташований приблизно у двох кілометрах від його села, і додому більше не повернувся. Спершу його шукали родичі та сусіди, а згодом звернулися в поліцію.

У пошуково-рятувальній волонтерській асоціації «SARVA» розповіли ZAXID.NET, що 28 жовтня, після двох з половиною тижнів пошуків, зниклого грибника знайшли мертвим. Тіло чоловіка відшукали місцеві мешканці у полі – приблизно за 12 км від дому. Цю інформацію також підтвердили в поліції Львівщини.

Попередньо відомо, що чоловік загинув на третій день після зникнення. Він заблукав, ймовірно, через втрату пам’яті.

На Львівщині досі тривають пошуки 67-річного грибника Івана Кочкодана з села Воля-Задеревацька Стрийського району, який ще 4 жовтня пішов до лісу по гриби і загубився.