На Львівщині зросла захворюваність на кір

logo


За тиждень з 29 листопада до 5 грудня у Львівській області зареєстровано 714 випадків кору, що на 10 випадків більше, аніж попереднього тижня. Про це повідомляє лабораторний центр МОЗ Львівської області, пише – Твоє місто.

Читайте також

Львівщина забезпечена вакцинами на 100%

Серед хворих на Львівщині більшість – 75,5% – діти віком до 17 років. 78% хворих дітей не мають щеплення від кору. З хворих у стаціонарі області госпіталізовано 405 людей, з яких 283 – діти.

За останній тиждень у Львові сталось 2 випадки спалаху кору в організованих колективах. Протягом  тижня на Львівщині отримали  щеплення проти кору  1212 людей, з них 62 дорослих. Усього з початку року на Львівщині захворіли на кір за 10232 людей: 7361 дітей і 2871 дорослих.

Нагадаємо, Львівщина отримала додатково майже 24 тис. доз вакцини від кору виробництва США. А в МОЗ нагадують про календар щеплень і додають, що безкоштовно від кору вакцинують дітей до 18 років та людей з груп ризику: медиків, освітян, студентів, військових тощо.

Ліків від кору не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть призвести до смертельних наслідків. Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору – вакцинація.