На Львівщині звільнили від відбування покарання дезертира

logo
233912_na_lvivwini_zvilnili_vid_vidbuvannja_poka.jpeg


Яворівський районний суд Львівської області засудив до п’яти років позбавлення волі військовослужбовця, який дезертирував, проте звільнив від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Обвинувачений, що служив у військовій частині – польова пошта В4264 (с. Старичі Яворівського району), після півтора місяці служби – у березні 2017 року самовільно залишив частину та ухилявся від проходження служби по теперішній час. Таким чином військовослужбовець вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 408 КК України (самовільне залишення військової частини з метою ухилитися від військової служби в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (дезертирство)).

В судовому засіданні обвинувачений вину визнав повністю та пояснив, що самовільно залишив військову частину у звязку з сімейними обставинами. В цей період перебував за місцем свого проживання. У вчиненому щиро розкаявся та просив суворо не карати.

Яворівський районний суд Львівської області врахував щире каяття обвинуваченого та, призначивши йому покарання у виді п’яти років позбавлення волі, звільнив від його відбування з випробуванням з іспитовим строком один рік.

Яворовский районный суд Львовской области приговорил к пяти годам лишения свободы дезертировавшего военнослужащего, однако освободил от отбывания наказания с испытательным сроком на 1 год. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Обвиняемый, служил в военной части – полевая почта В4264 (с. Старычи Яворовского района), после полтора месяца службы – в марте 2017 самовольно оставил часть и уклонялся от прохождения службы по настоящее время. Таким образом военнослужащий совершил уголовное преступление, предусмотренное ч.3 ст. 408 УК Украины (самовольное оставление воинской части с целью уклониться от военной службы в условиях особого периода, кроме военного положения (дезертирство)).

В судебном заседании обвиняемый вину признал полностью и пояснил, что самовольно оставил воинскую часть в связи с семейными обстоятельствами. В этот период находился по месту своего жительства. В содеянном искренне раскаялся и просил строго не наказывать.

Яворовский районный суд Львовской области учел искреннее раскаяние обвиняемого и, назначив ему наказание в виде пяти лет лишения свободы, освободил от его отбывания с испытательным сроком один год.


А поділитися?