На Львівщину прибувають люди з інших регіонів

logo


На львівському вокзалі багато людей з інших регіонів. Там є люди, які намагаються дістатися потягами Польщі, та ті, хто цільово приїхав до Львова. На вокзалі присутні волонтери, які координують людей. Розповідають, де можна отримати допомогу і що для цього потрібно.

Є на вокзалі і волонтери. Вони допомагають приїжджим.

“Допомагаємо приїжджим розселитися, добратися до райадміністрацій, щоб їх там скоординували. Звичайно, що люди не зі Львова не доберуться навіть, якщо у них є адреса. Добровольці, дехто допомагає людям, перевезти їх. То таксисти добровольці – там всі зібрані, я всіх відправляю туди в залежності від їх потреб”, — каже волонтер Валентин.

На Львівщину прибувають люди з інших регіонівСуспільне Львів

На Львівщину прибувають люди з інших регіонів

“Я думаю, що Україні треба більше допомагати. Я люблю Україну. Слава Україні. Я дуже її люблю. У мене є чуб і в мене є вишиванка. Останні дні, я пишаюсь своїми студентами — вони не мають іншого вибору — війна почалась”, — каже Браян з Америки.

Як повідомили у пресслужбі “Укрзалізниці”, близько 22:00 у Києві відновив роботу Центральний залізничний вокзал. Звідти відправляють поїзди. Посадка на евакуаційні рейси для пасажирів безкоштовна і здійснюється в порядку живої черги. Пріоритет надають дітям, жінкам та літнім людям, за наявності місць сісти в поїзд можуть всі інші пасажири.

На Львівщину прибувають люди з інших регіонівСуспільне Львів

На Львівщину прибувають люди з інших регіонів

“Інші поїзди рухаються країною, але через зменшення швидкості та зупинок біля блок-постів в разі необхідності графік руху змінюється, тож пасажирам рекомендується уважно слухати оголошення на вокзалах та чекати наступного евакуаційного поїзда”, — повідомили у Telegram-каналі “Укрзалізниці”.

Посадка на поїзди та їх відправлення продовжуються навіть в комендантську годину.

Гроші, маскувальні сітки, донорство крові — чим та де можна допомогти армії

Будинки, садочки та мости. Яку інфраструктуру пошкодили останніми днями

Чат-боти, поради та інструкції від волонтерів

Перелік офіційних державних каналів для отримання оперативної інформації

Укриття в Україні: де шукати. Інтерактивні карти та пункти надання допомоги

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону