На Львівщину приїхали майже 75 тисяч людей з інших областей

logo


image

Від початку війни на Львівщину приїхали 75 тисяч людей з інших областей України. Частина з них — майже 30 тисяч — вже виїхала за кордон та в інші області. Про це під час брифінгу повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Майже 45 тисяч переселенців залишилися в області. Місця для перебування цих людей повністю облаштували. Вони забезпечені предметами першої необхідності. За словами Максима Козицького, поїзди з переселенцями продовжують прибувати.

“Люди, які приїжджають на вокзал, мають визначитися, чи вони залишаються в Львівській області, чи їдуть за кордон або в інші області. Якщо залишаються на Львівщині і самостійно знайшли житло, просто їдуть туди. Якщо є потреба в поселенні, є автобуси, які завезуть цих людей на “Арену Львів”. Там їм нададуть перелік місць, де вони можуть залишитися”, — каже Максим Козицький.

Ті люди, які хочуть залишити область або ж територію України, мають кілька варіантів для виїзду, каже голова Львівської ОВА:

“Їх можуть автобусами доправити на піші пункти пропуску. З вокзалу є такі рейси. Далі в порядку черги ці люди перетинають кордон. Інший варіант — вони залишаються на вокзалі, їдуть поїздами в сторону Польщі. Їх є 5-6 на добу. Також охочі можуть сісти на поїзд, який їде на Закарпаття, а далі — на Словаччину”.

Виїхати за кордон можуть лише жінки, діти та окремі категорії чоловіків. Усі інші чоловіки, віком від 18 до 60 років, які залишаються на території області, мають стати на військовий облік.

“Чоловіки, які приїжджають на Львівщину, мають якнайшвидше стати на військовий облік. Військкомати матимуть місце їх тимчасового перебування і в разі потреби призвуть цих чоловіків. Якщо чоловік цього не зробить, буде притягнений до відповідальності”.

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону