На місці занедбаного скверу на вулиці Гашека облаштували громадський простір

logo


Ініціатива облаштувати громадський простір на вулиці Гашека виникла ще у 2016 році. Раніше тут був занедбаний сквер, та з ініціативи мешканців територію почали впорядковувати. Проект розробив «Інститут просторового розвитку».

Зараз «Бульвар на Гашека» замощений новою бруківкою. Тут замінили освітлення, встановили вуличні меблі та урни і навіть тенісний стіл. А ще висадили декілька сотень дерев та кущів. «Ми запроектували такі геопагорби, також ми запроектували багато місць для відпочинку, щоб люди могли збиратися всередині між бульварами і спілкуватисмя між собою», – розповіла архітекторка ЛКП «Інститут просторового розвитку» Христина Чорноус.

Родзинкою цього скверу є покриття з поліуретану на скейтових гірках. Його замовили з-за кордону. Представниця Сихівської райадміністрації зауважила, що вони намагалися прислухатися до мешканців, щоб зробити сквер максимально комфортним.

«Воно привезене з-за кордону. Ми цікавилися, такі дитячі майданчики є в інших містах. У Львові це вперше і ми досить довго чекали на це покриття, тому що його можна стелити тільки при плюсовій температурі», – пояснила голова Сихівської райадміністрації Галина Гладяк.

Облаштування нового бульвару обійшлося майже у 5 мільйонів гривень. Цьогоріч у Сихівському районі облаштують ще два громадські простори – на проспекті Червоної Калини та на перересті вулиць Зубрівська і Довженка.