На «Молодвіжі» у Львові говорили про цінності

logo


МІСТО


Фото: Оленка Одлежук

Молодіжний форму «Молодвіж NOT.Wasted», який цьогоріч відбувся вже втретє, згуртував навколо себе активну молодь з усієї країни. Головне питання, яке поставили перед учасниками заходу організатори: «Втрачений 2020 – чи ні?», тому в процесі лекцій, дискусій і  нетворкінгу молоді люди шукали для себе відповіді на це питання.

Однією з центральних дискусій стала подія блоку #молодвіж_цінності, де учасники разом зі спікерами Мариною Попатенко, Святославом Юрашем, Володимиром Бєгловим, Юрієм Підлісним, Яною Панфіловою та Оксаною Дащаківською обговорювали сучасні цінності молодої людини.

Багато згадували про післякарантинну негативну статистику. Наприклад, чи знали ви, що під час карантину 53 % молоді стали почувати себе гірше? На те є декілька причин. По-перше, вони перестали подорожувати і виходити з власної зони комфорту. По-друге, нечасто зустрічалися із друзями і вкрай рідко комунікували наживо. І по-третє, вони не мали можливості активно провести дозвілля.

«Я звик вести активний спосіб життя, тому пандемія коронавірусу геть вибила мене зі звичного режиму і змусила розгубитися. Ще в серпні я зрозумів, що потрібно щось змінювати. І сьогодні саме «Молодвіж» став місцем двіжу, неформальної освіти і нетворкінгу, який вивів мене з апатичного карантинного стану», – розповідає Орест, який приїхав на форум з Київщини.

Організатори вважають, що зараз потрібно проводити більше безпечних офлайн-заходів для молоді для формування спільноти і молодіжного мережування навіть в умовах пандемії.