На Мостищині урочисто відкрито місцеву пожежну команду

logo
148106_na_mostiwini_urochisto_vidkrito_miscevu_p.jpeg


3 листопада відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в одному із сіл району – селі Поповичі.

Повідомляє сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Ця подія є результатом активної роботи Шегинівської ОТГ (за кошти ОТГ було обладнано приміщення для пожежної команди) і, звісно, Мостиського районного сектору ГУ ДСНС у Львівській області, які доклали чимало спільних зусиль для реалізації проекту.

Урочисту червону стрічку, на честь відкриття приміщення нової місцевої пожежної команди, перерізали голова Шегинівської ОТГ Ігор Кривейко, староста Поповицької сільської ради Роман Стисло, помічник народного депутата Михайло Лещинський.

Настоятель місцевого храму отець Ігор освятив пожежний автомобіль та приміщення пожежного депо, де рятувальники нестимуть службу.

Під час церемонії відкриття до присутніх з вітальним словом звернувся голова Шегинівської ОТГ Ігор Кривейко: «Створення місцевих пожежних команд у районі забезпечить надійний захист громадян, населених пунктів, виробничих об’єктів та сільськогосподарських угідь від пожеж. Переконаний, що кожен з нас зацікавлений у безпеці рідного села, – наголосив Ігор Мирославович. – Цей підрозділ місцевої пожежної охорони створений насамперед для гарантування безпечних умов життєдіяльності мешканців сільської ради, а також для формування тісної взаємодії із державними пожежно-рятувальними підрозділами району при реагуванні на надзвичайні ситуації та проведення рятувальних заходів різного характеру. Місцева пожежна команда у Поповичах буде обслуговувати 14 сіл», – відмітив посадовець.

Опісля, дівчата – учасниці художньої самодіяльності Поповицького НД вітали земляків з такою подією.

На завершення помічник народного депутата Ярослава Дубневича М. Лещинський вручив рятувальникам місцевої пожежної команди комплекти форм і зимові куртки.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)


А поділитися?