На Новому Львові запрацювала нова амбулаторія

logo


Мережа сімейної медицини у Львові збільшилась на ще один заклад. Чергова, уже 18 за ліком амбулаторія сімейної медицини відкрила свої двері на Новому Львові. В медзакладі усе облаштовано за новітніми стандартами і враховані потреби людей з інвалідністю.

Новостворена амбулаторія на вулиці Тернопільській має обслуговувати 12 тисяч мешканців району, з яких 2061 дітей.

«Ми живемо на Тернопільській і достатньо перейти в інший кінець вулиці. Це чудово», ― каже відвідувачка амбулаторії Галина.

В амбулаторії є три кабінети сімейних лікарів, маніпуляційна, кабінет щеплень та кабінет акушер-гінеколога. «Ми дитинці вимірюємо головку, груди, важимо кожен місяць. Це просто профілактичний огляд здорової дитини і дивимося по віку, чи треба нам робити щеплення чи ні», ― розповідає сімейна медсестра Наталя.

Медперсонал амбулаторії ― це 26 осіб, серед яких 8 сімейних лікарів та один гінеколог. У закладі можна здати аналізи, зробити кардіограму та проводити інгаляції. Приміщення обладнали за півроку.

«По бюджету розвитку, мається на увазі будівельні роботи, ще близько ста тисяч це кошти загального фонду бюджету і понад 180 тисяч це позабюджетні кошти для оснащення, меблі, обладнання», – повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Також амбулаторію зробили доступною для людей з інвалідністю. Для цього навіть придбали спеціально обладнане гінекологічне крісло. Порогів у амбулаторії немає зовсім.

«Ширина дверей розрахована на те, щоб візочник міг заїхати всередину, порогу немає взагалі як такого. Плавно з вулиці можна заїхати. Вони всі не вище одного сантиметра в середині приміщення», – каже головний лікар 4-ї клінічної лікарні Ярослав Чуловський.

Наступні амбулаторії такого ж типу планують відкрити у Личаківському районі, а також на Рясне.