На обласних маршрутах Львівщини збільшилась кількість комфортабельних автобусів

logo


Йдеться про інтеграцію маршрутних мереж райдержадміністрацій в єдину обласну транспортну мережу в 2023 році.

В 2021 році, в процесі децентралізації, внесли зміни до транспортного законодавства, а саме до статті 7 ЗаконуУкраїни «Про автомобільний транспорт» та відповідних підзаконних актів. Таким чином районні державні адміністрації втратили статус організатора перевезень.

«З ініціативи Львівської ОВА організовані низка зустрічей та нарад з керівництвом райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та автотранспортних підприємств, на яких напрацювали алгоритм передачі районних маршрутів в обласну транспортну мережу або мережу ОТГ (наприклад, Червоноградську, Рудківську, Самбірську та Турківськуміські ради). У межах алгоритму в 2023 році Львівська ОВА провела 2 конкурси, в тому числі щодо 83 об’єктів, в які входили колишні районні маршрути», – повідомляє начальник управління транспорту департаменту дорожнього господарства ЛОВА Степан Рудницький.

До основних результатів інтеграції районних маршрутів в єдину обласну транспортну мережу можна віднести:

На 74 об’єктах конкурсу визначили переможців конкурсів, уклали з перевізниками договори зперевезення пасажирів і надали право обслуговувати маршрути 133-ма автобусами;На 7-ми маршрутах не було претендентів, а на 2-х маршрутах перевізників не допустили до участі в конкурсі через порушення умов конкурсу;

Найбільші зміни, в тому числі покращення, відбулися по Дрогобицькому районі:

із 74 об’єктів конкурсу 28 колишні маршрути Дрогобицької РВА, на які ЛОВА залучила 77 автобусів (58 % від всіх районних);на 7 маршрутах зарезультатами конкурсу змінилися перевізники, зокрема на маршруті № 147 «Дрогобич АС № 2 – Трускавець (залізничний вокзал)», який до 2023 року обслуговував перевізник МКП «Транс-Екіпаж», переможцем стало підприємство ТзОВ «ТРАНССІТІ». Перевізник обслуговує маршрут 15 низькопідлоговими автобусами, І класу, марки ATAMAN, 2020 року випуску, які пристосовані для перевезення людей з інвалідністю та рівнем екологічної норми Євро-5. Також цей перевізник став перевізником ще на 3 маршрутах вДрогобицькому районі.34 автобуси (44 %) пристосовані для осіб з інвалідністю;32 автобуси з рівнем екологічної норми Євро-5 та один Євро-4, з них 18 вітчизняні автобуси ATAMAN та 15 іноземні (VAN HOOL, HEULIEZ, MAN, VDL AMBASSADOR).

На сьогодні, ТзОВ «ТРАНССІТІ» має великий автобусний парк, що налічує понад 400 одиниць автобусів середньої та великої місткості, які працюють в м. Київ, Луцьк, Біла Церква, Львівській області, серед яких:

– Автобуси Богдан А092,більшість з яких після капітального ремонту

(заміни) кузова, 2006-2010 років, що відповідають категорії М3, класу ІІ, екологічним нормам Євро-2, пасажиромісткість яких складає 21 місце для сидіння та 20 місць для стоячих пасажирів (41 загальне);

– Автобуси Isuzu Ataman 2014-2016 років, з низькою підлогою, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, що відповідають категорії М3, класу І, екологічним нормам Євро-4, пасажиромісткість яких складає 19місць для сидіння та 29 місць для стоячих пасажирів (48 загальне);

– Автобуси Isuzu Ataman 2017-2022 років, з низькою підлогою, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, що відповідають категорії М3, класу І, екологічним нормам Євро-5, пасажиромісткість яких складає 21 місць для сидіння та 31 місце для стоячих пасажирів (52 загальне);

– Автобуси VDL Ambassador 2008-2014 років, обладнанні кондиціонерами, з низькою підлогою, пристосовані дляперевезення осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, що відповідають категорії М3, класу І, екологічним нормам Євро-5, пасажиромісткість яких складає 30 місць для сидіння та 50 місце для стоячих пасажирів (80 загальне).

«Завдяки послідовній інвестиційній діяльності та фундаментальним цінностям, підприємства постійно оновлюють автопарк та забезпечують високоякісний технічний сервіс і діагностику рухомого складу. З середини 2024 року підприємство планує відновитивласне виробництво низькопідлогових автобусів середньої та великої місткості NEST ЄВРО-6, виробляючи 5-8 одиниць рухомого складу на місяць», – зазначає заступник директора ТзОВ «ТРАНССІТІ» Юрій Макарчук.

Зазначаємо, що ТзОВ «ТРАНССІТІ» понад 20 років безперервно надає якісні транспортні послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та займає провідне місце серед пасажирських перевізників України.

Читати далі

Thursday January 25th, 2024

За кількістю схвалених заявок учасників програми єРобота Львівщина на першому місці

Thursday January 25th, 2024

На Львівщині відбудуться електронні торги з продажу земельних ділянок

Tuesday January 23rd, 2024

Яворівчанка відкрила власний бізнес завдяки програмі «Власна Справа»

Tuesday January 23rd, 2024

У Львові стартував перший етап європейської програми з соціального підприємництва для молоді

Tuesday January 23rd, 2024

Україна запропонувала Польщі збудувати перший в нашій країні платний автобан через Львівщину

Monday January 22nd, 2024

Триває виплата компенсації власникам житла в області, які прийняли переселенців

Sunday January 21st,2024

Бюджет Сокальської громади за 2023 рік перевиконано, у 2024 році найбільшу частину видатків планують виділити на освіту

Wednesday January 17th, 2024

11 трамваїв зі Швейцарії Львів отримає в другому півріччі цього року

Tuesday January 16th, 2024

Активними програмами зайнятості на Львівщині торік охоплено майже 2200 вимушених переселенців

Thursday January 11th, 2024

Творчамайстерня «Дивна птаха»: дружина ветерана з допомогою міста розвиває сімейний бізнес