На пл. Перушевича у Львові планують збудувати багаторівневий підземний паркінг

logo
91338_na_pl_perushevicha_u_lvovi_planujut_zbudu.jpeg


Львівська міськрада планує залучити інвесторів до будівництва багаторівневого підземного паркінгу на пл. Петрушевича. За відповідну ухвалу під час засідання сесії у четвер, 18 травня, проголосували 47 депутатів.

Прийнятою ухвалою депутати, по суті, лише заявили про наміри ЛМР збудувати багаторівневий підземний паркінг на пл. Петрушевича. Ні кількості паркомісць, ні умов залучення інвесторів в ухвалі не вказано. При цьому зазначається, що департаменти економічного розвитку та містобудування мають розробити інвестиційний проект будівництва паркінгу.

За словами начальниці управління інвестицій та проектів ЛМР Ольги Сивак, у мерії поки дійсно не знають, яким саме буде паркінг, а ухвалу прийняли для того, аби фахівці могли розпочати вивчення площі та розробку перших проектів.

Попередньо плануєтся, що паркінг буде розташований під сквером на пл. Петрушевича.

Приблизне місце розташування підземного паркінгу

Додамо, що це вже не перший підземний паркінг, який планують збудувати у Львові. 2 березня ЛМР погодила план реконструкції площі перед ЛНУ ім. Івана Франка, який, серед іншого, передбачає будівництво підземного багаторівневого паркінгу щонайменше на 350 паркомісць. За словами Ольги Сивак, наразі науковці «Львівської політехніки» вивчають цю ділянку, щоб визначити, чи придатна вона для підземного паркінгу. Завершити дослідження планують влітку, після цього мерія оголосить інвестиційний конкурс на будівництво паркнігу.


А поділитися?