На площі Галицькій у Львові демонтовують кіоск: муніципали побили власника

logo


Під час демонтажу кіоску на площі Галицькій працівники муніципальної поліції побили власника

Про це «Вголосу» повідомив директор приватного підприємства «Український медіа центр» та власник кіоску на площі Галицькій Юрій Путас.

За його словами, цей кіоск тут стоїть уже 20 років. І підприємець доклався до фінансування реконструкції цієї площі.

кіоск на Галицькій

Проте 3 вересня цього року міськвиконком Львова прийняв рішення про демонтаж кіоску. Проте власник дізнався про це рішення пост фактом.

«Мене ніхто навіть не попередив, що таке рішення будуть розглядати. Мене ніхто не запросив. Все вирішили за моєю спиною», – каже Юрій Путас.

Але, дізнавшись, він відразу звернувся до суду аби скасувати рішення виконкому.

кіоск на Галицький

Проте у міській раді вирішили не чекати на рішення суду, а завзято почали демонтовувати кіоск. Не зваживши на те, що в середині є речі працівників та самі працівники.

На момент, коли журналісти «Вголосу» надійшли на площу Галицьку, працівники Галицької райадміністрації Львова демонтовували дах. Кіоск оточили працівники муніципальної варти та патрульної поліції, які не допускали Юрія Путаса до приміщення кіоску. Усім цим керував в.о. ЛКП «Муніципальна варта» Володимир Данилюк.

кіоск на Галицькій

Як він пояснив журналістам, власнику забороняють наближатися до кіоску, бо тут проводять демонтаж і він може постраждати. Дії своїх працівників, які побили Юрія Путаса, він не пояснив ніяк.   

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», 3 вересня 2021 року виконком Львівської міської ради прийняв рішення демонтувати кіоск на площі Галицькій, пояснивши це тим, що тут проводиться реконструкція. Проте коштів на реконструкцію поки що нема.   

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!