На польському кордоні затримали іноземця, який їхав до Львова на побачення

logo


Підроблену картку побуту виявили прикордонники у 27-річного турка в Будомєжі. на Підкарпатті. Він їхав до своєї дівчини. Іноземцю заборонили в’їзд до Шенгенської зони на три роки.

27-річний турок автобусом подорожував з Польщі в Україну. На кордоні він надав на перевірку паспорт і картку побиту, яка відразу викликала підозри у прикордонників. Перевірка документа за допомогою спеціального обладнання підтвердила, що картка була підробкою.

Як виявилося, турок мав фальшиву прописку та трудовий договір. За словами іноземця, фіктивні документи обійшлися йому у дві тисячі євро.

Чоловік зізнався у скоєному. Він розповів прикордонникам, що приблизно на два тижні їде до Львова до дівчини.

Однак його подорож затягнеться. Оскільки йому заборонили в’їзд до Республіки Польща та інших країн Шенгенської зони на три роки.

Громадянин Туреччини нестиме кримінальну відповідальність за використання підробленихдокументів.

Після завершення заходів 27-річний чоловік виїхав до України.

Фото ілюстративне

Зверніть увагу на новини по цій темі:Росія заборонила вʼїзд польським вантажівкам за зраду «історичної памʼяті»Польща знову ускладнює перетин кордону для українцівВажлива інформація для українців про легальне перебування в Польщі…Як з 15 грудня виглядає перетин кордону Польщі? [+ЗМІНИ та КАРАНТИН]Прикордонники в Польщі страйкуватимуть. Як це вплине на перетин кордону?У Польщі українці побили нелегала, бо той не мав, чим заплатити за…З 5 серпня люди з інвалідністю мають право про позачерговийперетин…На час війни для людей з інвалідністю спрощено перетин українського кордону

Карта побыта вПольше