На Порошенка чекатимуть у Львові: аеропорт “візьмуть в облогу”

logo


У львівському аеропорту в день прильоту Петра Порошенка планується великий масовий захід

У мережі з’явилися чутки, що п’ятий президент України Петро Порошенко може прилетіти 17 січня не до Києва, а до Львова. Це пов’язано з тим, що перший заступник голови партії “Європейська солідарність” Олег Синютка збирає великий мітинг у львівському аеропорту 17 січня. ZAXID.NET .

Синютка не вказав причини мітингу, вказавши лише у заявці “на захист демократії та закону”. У листі, надісланому Синюткою до Львівської міськради 14 січня, йдеться, що територіальна організація партії “Європейська солідарність” має намір провести 17 січня мітинг у Львові на вул. Любінська, 168. За цією адресою знаходиться Львівський аеропорт.

Реклама

Акція призначена на 13 годину, очікується, що вона проходитиме дві години за участю 10 тисяч людей. Організатором зборів та відповідальним за дотримання громадського порядку вказано самого Олега Синютки.

При цьому як пресслужба партії, так і сам Олег Синютка не прокоментували, з чим пов’язаний мітинг саме у день повернення Петра Порошенка.

Реклама

Сам Петро Порошенко на брифінгу у Варшаві сказав, що планує летіти саме до Києва. Проте він не виключив, що літак можуть посадити в іншому місті.

“Чи можуть його посадити в іншому аеропорту? Так, можуть, і вони спеціально і дуже уважно вивчають досвід із Протасевичем (білоруським опозиціонером – ред.), де, що, куди саджати. Тому що вони літак із “вагнерівцями” не можуть садити, а літак WizzAir вони можуть садити. Але я дуже сподіваюся, що цього не станеться”, — сказав політик.

Повернення Петра Порошенка