На посаду директора ліцею у Львові претендує прихильниця комунізму

logo


Завуч ліцею №6 у Львові, яка зараз претендує на посаду директора, вдома скандалами про розміщення комуністичної символіки на стендах у цьому навчальному закладі.

Таку інформацію розмістив на своїй сторінці у соцмережі львівський активіст Святослав Літинський.

Ліцей №6 відомий у Львові як заклад, де навчання відбувалося виключно російською мовою. І тільки недавно вчителів змусили викладати українською мовою. Це викликало певне невдоволення у ліцеї. Але всім довелося підкоритися.

Активіст нагадав, що нещодавно на посаду директора ліцею №45, де так само тривалий час дітей навчали російською мовою, претендувала особа, яка отримувала грамоти від генконсульства РФ у Львові.

«І ось тепер маємо новий сюрприз: на конкурс, який оголосило управління освіти Львівської міської ради подала тільки одна особа – завуч ліцею №6 Аліна Бояр-Созонович. Під час перебування пані Аліни на посаді завуча, школа потрапляла у скандали щодо розміщення комуністичної символіки на стендах. А також кажуть, що цей ліцей досі перебуває під «патронатом» Генконсульства РФ у Львові, оскільки саме тут навчаються діти працівників консульства», – каже Святослав Літинський.

Окрім того активіста здивував той факт, що до участі в конкурсі на посади директорів інших шкіл зголошувалося від трьох до десяти осіб. А ось у ліцей№6 – тільки одна.

Як пояснила «Вголосу» депутатка Львівської міської ради, член депутатської комісії освіти та науки Неля Васюта, наразі конкурс на посаду директора у ліцеї №6 не відбувся.

«На цей конкурс, на жаль, подалася тільки одна особа. Не допустити її до конкурсу ми не можемо, оскільки її документи  відповідають вимогам. Але конкурсна комісія може не рекомендувати управлінню освіти не підписувати з цією особою контракт. Можна оголосити ще один конкурс», – каже вона.

За словами депутатки, у Львові є випадки, коли на конкурс на посаду директора подається одна особа. Хоча є і випадок, коли є десять претендентів. А, також, в деяких школах конкурси не відбулися, тому що немає жодного охочого стати директором.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», у Львів відбуваються конкурси на посади директорів шкіл. Міськрада пообіцяла тим, хто виграє конкурс, підняти зарплату до тисячі доларів. 

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!