На програму з європейської інтеграції депутати Львівської облради надали 25 млн грн

logo


image

Сьогодні, 23 лютого, на сесії Львівської обласної ради ухвалили Регіональну програму міжнародного, траснкордонного співробітництва та європейської інтеграції. Загалом на міжнародну діяльність планують скерувати 25 млн грн.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

Міжнародне та транскордонне співробітництво, залучення міжнародної технічної допомоги, активізація співпраці із закордонними українцями та промоція і формування позитивного міжнародного іміджу – це основні заходи Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2021-2025 рр.

21,7 млн грн з обласного бюджету передбачили на співфінансування проєктів міжнародної технічної допомоги. Цього року на Львівщині планують втілити в життя 23 таких проєкти. 

Серед проєктів, які планують реалізувати: «Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини та інші події у м. Львові», «Відтворення та збереження кулінарних традицій для промоції туристичного потенціалу гірських транскордонних регіонів», «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони», «Монастирі-близнюки Венгрув та Рава-Руська – використання потенціалу історичної спадщини закону Реформаторів для розвитку туризму та соціально-культурного життя в Польщі та Україні», «Ковбойки: Український дикий захід», «Карпатський фестиваль FolkArt – спільна культурна спадщина Карпат», «SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа» та інші.

У затвердженій Львівською обласною радою програмі значну увагу приділено промоції та формуванню позитивного міжнародного іміджу Львівщини. Зокрема, заплановано реалізацію двосторонніх медійних проєктів з регіонами-партнерами, виготовлення та поширення промоційних роликів про Львівщину, організацію промотурів областю для делегацій з іноземних держав для представлення її туристичного, інвестиційного та освітнього потенціалу.