На Пустомитівщині шукають батьків-вихователів у дитячий будинок сімейного типу

logo


ЛЮДИ

У селі Наварія завершують дитячий будинок сімейного типу. Шукають людей, готових взяти на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт  і  дітей,  позбавлених  батьківського піклування


Фото: Львівська ОДА

У селі Наварія, на Пустомитівщині, завершують будівництво дитячого будинку сімейного типу. У ньому проживатимуть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Про це повідомили у Львівській ОДА. Там також розповіли, що загальна кошторисна вартість об’єкту становить понад 4 мільйони 300 тисяч гривень.

На даному етапі підрядна організація здійснює озеленення території, а також завершує очисні споруди. Цей дитячий будиноксімейного типу  – четвертий новозбудований на території Львівської області, – зазначив т.в.о. керівника управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації Павло Терех.

Відкриття ДБСТ планують уже цього року. Але ще шукають батьків-вихователів.

Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для  виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, – розповів начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

До слова, держава надає таким сім’ям матеріальну та соціальну підтримку.

Якщо ви сім’я, або особа, маєте досвід виховання дітей і бажаєте подарувати своє тепло дітям, які залишились без батьківської опіки та стати батьками-вихователями звертайтеся до служби у справах дітей обласної державної адміністрації за телефоном (032) 235-44-56 та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (032) 261-09-42.