На Радехівщині закрили нелегальну АЗС

logo
221298_na_radehivwini_zakrili_nelegalnu_azs.jpeg


Правоохоронці ліквідували 10т пального на суму 350 000 грвиень.

Про це повідомила прес-служба Головного управління ДФС Львівської області.

11 жовтня 2018 року під час планових заходів по операції “Акциз 2018” буловиявлено накопичення, зберігання та реалізацію без дозвільних документівнафтопродуктів невідомого походження в одному з селищ Мостиського району.

Співробітниками ДФС описано та передано на відповідальне зберіганняавтозаправний комплекс орієнтовною вартістю 150 тис.грн та дизельне паливо,яке зберігалось в резервуарі ємністю 10 тон, орієнтовною вартістю 350 тис.грн.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164КУпАП (“Порушення порядку провадження господарської діяльності”). Матеріали скеровано в Радехівський районний суд для прийняття рішення.

Нагадаємо, цього року ДФС Львівщини проводила операцію “Акциз-2018”, під час якої виявляла нелегальні АЗС. У червні стало відомо про 20 нелегальних АЗС у Львові. Тоді ж Львівська міська рада зверталася у правоохоронні органи, ДСНС і перевіряла цільове використання земельних ділянок, де розміщені такі заправні пункти, щодо фактів нелегальної торгівлі паливно-мастильними матеріалами та зрідженим природним газом.

Також голова облдерджадміністрації Олег Синютка наприкінці липня доручив ДФС та іншим контролюючим органам перевірити до 20 серпня наявність сумнівних автозаправних станцій у області.

У липні-серпні кілька таких АЗС у Львові закрили.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.


А поділитися?