На ремонт центральної вулиці у Зарудцях передбачили 4 мільйони гривень: на якому етапі роботи

logo


ЛЮДИ

Капремонт центральної вулиці у Зарудцях розпочали минулоріч

Фото: ЛМР

У Зарудцях, що у Львівському районі, продовжують реомнтувати центральну вулицю. На це у бюджеті передбачили 4 мільйони гривень. Про це сьогодні, 21 січня, повідомили у Львівській міській раді. Там також зазначили, що наразі виконали підготовчі роботи для ремонту. Вулицю капітально відеремонтують і влаштують водовідведення.

Наразі виконані всі підготовчі роботи. Зокрема довжиною в усю вулицю Франка, а це 2300 метрів, вирите дорожнє корито. Його засипали піщаною та щебеневою сумішшю. Тільки-но дозволить погода, розпочнемо роботи з водовідведення – облаштування щебеневої основи трубопроводів, каналізаційних колодязів, люків, дощоприймачів та інших штучних споруд. Це важливий етап в капремонті дороги, від якого залежить якісна і тривала експлуатація дорожнього покриття, – розповіла голова Офісу Львівської громади у Зашкові Оксана Чекайло.

Після цього кластимуть асфальт, облаштують тротуари та встановлять зупинку для громадського транспорту, дорожні знаки, бар’єрну огорожу тощо.

Нагадаємо, капремонт центральної вулиці у Зарудцях розпочали минулоріч. У листопаді у Львівській міській раді повідомляли, що на реалізацію проєкту скерували три мільйони гривень. 

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.